banner461

Haydi Seccadeni Al Kurşunlu'ya Gel

Nevşehir halkı zulme dur demek için yürüyecek! Eller mazlumlara dua için semaya kalkacak. Kadın, erkek, yaşlı, çocuk tüm Nevşehir Müslümanlar için tek yürek olacak.

banner15
Haydi Seccadeni Al Kurşunlu'ya Gel
02 Ağustos 2013 Cuma 14:14

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir halkı zulme dur demek için yürüyecek! Eller mazlumlara dua için semaya kalkacak. Kadın, erkek, yaşlı, çocuk tüm Nevşehir Müslümanlar için tek yürek olacak.

Müslüman halkları sindirmek için başlatılan soykırımlar devam ederken, Nevşehir halkı Ramazan Ayı'nda dahi durmayan zulme lanet için bir araya gelecek.

Doğu Türkistan, Suriye, Arakan, Mısır, Filistin başta olmak üzere zalimlerin zulmü altında inleyen tüm mazlumlar için yürüyüş düzenlenecek.

Gönüllü Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen program 02 Ağustos 2013 Cuma günü Kurşunlu Cami'de başlayacak.

Cuma namazı sonrasında katledilen Müslümanlar için gıyabi cenaze namazı kılınacak. Ardından tüm Nevşehir halkı zalime lanet etmek, zulme dur demek  için yürüyecek.

Nevşehir'in manevi kimliğine yakışır bir yürüyüş olabilmesi için tüm Nevşehir halkının davet edildiği yürüyüş için hazırlıklar tamamlandı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.