banner461

Hisarcıklıoğlu Nevşehir Ticaret Borsasında

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir’de Ticaret ve Sanayi odası Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğinin ardından Ticaret Borsasını da ziyaret etti.

banner15
Hisarcıklıoğlu Nevşehir Ticaret Borsasında
07 Ağustos 2013 Çarşamba 11:33

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir’de Ticaret ve Sanayi odası Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğinin ardından Ticaret Borsasını da ziyaret etti.

Ticaret Borsası Başkanlığında Borsa Başkanı İbrahim Salaş ve Ticaret Borsasının Yönetimi ile Meclis üyeleri tarafından karşılanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce ile birlikte Ticaret Borsasına geldi.

Burada Borsa Başkanı ve yöneticileri ile bir süre sohbet imkanı elde eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Aydın Karayılan ve yöneticilerle tek tek fotoğraf çektirdi.

Fotoğraf çekiminin ardından basın ve yayın kuruluşları mensuplarından müsaade isteyen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bir süre borsa yöneticileriyle sohbet etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.