banner461

Kadın Danışma Son Aşamaya Geldi

) Nevşehir’de önümüzdeki günlerde yepyeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanan Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği bu kez kadınların her türlü sorununda danışmanlık hizmeti alabileceği kadın danışma merkezini uygulamaya geçirmeye hazırlanıyor.

banner15
Kadın Danışma Son Aşamaya Geldi
26 Temmuz 2013 Cuma 13:44

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de önümüzdeki günlerde yepyeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanan Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği bu kez kadınların her türlü sorununda danışmanlık hizmeti alabileceği kadın danışma merkezini uygulamaya geçirmeye hazırlanıyor.

Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği olarak Nevşehir’de faaliyet gösteren Çevre ve Kültür Derneği ile birlikte yürütülen projenin son aşamaya getirildiğini ifade eden Dernek Başkanı Hayriye Demirbilek, projenin ilimizde yaşayan kadınların her türlü sorunlarında danışma hizmeti verilebilmesi için hazırlandığını söyledi.

Onay aşamasında bulunan projenin hayata geçirilmesi ile birlikte kadınların bu danışma merkezine ulaşarak hemen hemen her konuda sorunlarını anlatabileceklerini ve kendilerine bu merkez sayesinde yol gösterileceğini sözlerine ekledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.