banner461

Kaymak Festivali Bu Yıl Buruk Kutlandı

Kaymaklı Belediyesi'nin Düzenlediği Kaymak Festivali Yapıldı.

banner15
Kaymak Festivali Bu Yıl Buruk Kutlandı
17 Ağustos 2013 Cumartesi 15:41

banner517
banner134
Kaymaklı Belediyesi'nin Düzenlediği Kaymak Festivali Yapıldı


Mısır da yaşanan katliam ve acıların ardından Kaymaklı Belediyesince düzenlenen Kaymak Festivali Ankaralı Namık konseri ve akşam programının ileri bir tarihe iptal edilmesiyle Mısır olaylarının gölgesinde gerçekleşen Festival Kaymaklı Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen gündüz bölümü Kaymak yarışmaları çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Festival Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma nın Açış konuşmasıyla başladı...

DİPA AVM,İbrahim Pilavcı ve BlokBims A.Ş.'nin sponsorluğu ile Kaymaklı Belediyesi tarafından düzenlenen '8. Kültür Turizm Şenlikleri ve Kaymak Festivali' 16 Ağustos 2013 Cuma günü gerçekleştirildi. Festivalde gelenekselleşen Kaymak Yarışması yapıldı. Festival sonunda Sponsorlardan BlokBims A.Ş. Yön. Krl. Üyesi Ahmet ERTAŞ'a plaket takdim edilerek festival tamamlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklılı ali - 8 yıl önce
politikacılar yalan söyledikçe batarlar geçen yıl bu zamanda suriyede müslüman müslümanı öldürmüyormuydu neden festival yapıldı bu yıl yapılmamasının nedeni mısırmı,mısırla suriye arasındaki fark nedir biraz gerçekçi olmak lazım her iki müslüman ülkedede müslüman müslümanı vurmakta bizim hükümetimizde amerikadan medet ummakta düşünmesi gereken haçlı orduları zamanında alamadıkları intikamını hükümetimizin yardımı ile müslüman ülkelerden almakta sandığa giderken iyi düşünmek lazım