banner461

Kozaklı'da Şehit Aileleri ve Gazilere İftar

Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde şehit ailelerine ve gazilere yönelik bir iftar yemeği düzenlendi.

banner15
Kozaklı'da Şehit Aileleri ve Gazilere İftar
10 Temmuz 2015 Cuma 18:05

banner517
banner134
NEVŞEHİR(FİB Haber) Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde şehit ailelerine ve gazilere yönelik bir iftar yemeği düzenlendi.
 

Kozaklı İlçe Kaymakamı Kemal Duru'nun davetine icabet eden ilçedeki şehit aileleri ve gaziler iftar sofrasında bir araya geldi.

Kozaklı İlçe Kaymakamı Kemal Duru Divaisib Thermal Hotel de Düzenlenen programda, şehit yakını ve gazilerin devlete emanet olduğunu ifade ederek, "Bu vatan için canlarını seve seve vermiş şehitlerimizin yakınları ve bu uğurda mücadele ederken engelli kalmış kahraman gazilerimizle, iftar yapmaktan ve aynı ortamı paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayım" dedi.

Kozaklı belediye Başkanı Celalettin Güven de şehit ve gazi aileleri ile olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Güven, "Hayatta olan gazilerimize uzun ömürler diliyorum. hakkın rahmetine kavuşan şehitlerimizin yakınlarına Allah’tan güç ve kuvvet vermesini diliyorum. Tabi ki şehitlik mertebesine ulaşanların aileleri çok çok şanslılar. Babaları, kardeşleri hakkın rahmetine kavuştu ama onlar da biliyorlar ki onlar vatan için, Kur'an için savaşmış ve sonucunda şehit olmuş o şehitler, peygamberlerle aynı mertebededirler. Onun için onlar çok şanslı” diye konuştu. 


Kaymakam Duru, Belediye Başkanı Güven ve protokol üyeleri yemeğe katılan ailelerle sohbet edip, talep ve sıkıntılarını dinledi.

Kozaklı Divaisib Thermal Hotel de Düzenlenen iftar davetine Kozaklı belediye Başkanı Celalettin Güven,Kozaklı Garnizon Komutanı Jandarma Başçavuş Murat Sayın,Kozaklı İlçe Emniyet amiri Hüseyin Çetin ve ilçede görev yapan bazı bürokratlar ile Nevşehir Gündemin adresi www.fibhaberçcom Genel koordünatörleri Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal da katıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.