banner461

Menekşe ve NEVDERFED'den Nevşehir Belediye Başkanı Arı'ya Ziyaret ...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, İstanbul Nevşehir Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğurlu ve beraberindeki heyet Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti.

banner15
Menekşe ve NEVDERFED'den Nevşehir Belediye Başkanı Arı'ya Ziyaret ...
18 Ocak 2021 Pazartesi 17:15

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, İstanbul Nevşehir Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğurlu, İnallı, Kaymaklı, Özyayla, Kurugöl Dernek Başkanları ve İş İnsanı Yakup Uğurlu ile Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe: "İstanbul Nevşehir Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Uğurlu, İnallı, Kaymaklı, Özyayla, Kurugöl Dernek Başkanlarımız ve İş İnsanı Yakup Uğurlu ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanımız Rasim Arı’yı makamında ziyaret ettik." dedi.

İstanbul Nevşehir Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğurlu'da yaptığı açıklamasında; "Yakın ilgi ve samimiyetini her zaman yanımızda hissettiğimiz Nevşehir Belediye başkanımız sayın Rasim Arı ile hoş bir sohbet imkanı bulduk.Misafirperverliği ve bizlere vermiş olduğu destelerden dolayı başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.