banner461

Mustafapaşa İçme Suyu İle Kanalizasyon Alt Yapısını Yeniliyor

Günesin Şehri (SİNASOS) Mustafapaşa tarihinde ilk defa kanalizasyon ile içme su projesini iller bankası tarafından hazırlanarak çalışmalara başlayacağını açıkladı.

banner15
 Mustafapaşa İçme Suyu İle Kanalizasyon Alt Yapısını Yeniliyor
29 Temmuz 2013 Pazartesi 14:45

banner517
banner134

 Mustafapaşa Belediye Başkanı Levent Ak konuyla ilgili yapmış olduğu basın toplantısında, bu yıl kanalizasyon ve içe suyu ile altyapı çalışmalarına girerek kasabamızın alt yapı tamamı yenileniyor. 3 yıldır beydere vadisindeki kanalizasyonu ve Ürgüp yolu üzerindeki kanalizasyon çalışmalarını bitirdik yaklaşık 5 km kanalizasyon yaptık çünkü o kanalizasyonlarımız açıktan akıyordu, Kasabamızın şehir merkezi ile tüm mahallerimizin ve 10 bin yataklı turizm yatırım konaklama alanının şu anda 1.etap ve 2.etap olmak üzere tamamı ile artık kasabamızın projeli bir kanalizasyon çalışmamız var, içme suyu ile ilgilide biliyorsunuz yine hem golgoli mevkiinde yaklaşık cazibeli suyumuzu getirdik nerden baksak yaklaşık 5 km ye yakında içme su hattımızı yaptık, tüm depolarımıza doğal tatlı suyu aktardık, isale hatlarını tamamladık şimdi, artık merkez kısmının da içme su hatları projesi tamamlandı, kanalizasyonun peşinden de ivdikle içme suyu projemizi yenileyerek ilk kez belediyemize projeli içme su ile kanalizasyon projelerini kazandırarak ileride her hangi bir arızada anında müdahalesinin yapılmasıyla birlikte su ısrafından tutun yoğun yağmur yağdığında da kanalizasyondan sorunsuz bir şekildeki hizmetlerimiz halkkımızı madur etmeden kaliteli ve kolay hizmet vermeyi hedefliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SİNASOSLU - 7 yıl önce
si̇nasos'un hic projesi yokmus gibi beyanat vermis beyefendi.. her seyi kendisi mi yapmis....memleket ortada..bilen biliyor....