banner461

NEVBİAD Başkanı Tekin'den Belediye Başkanı Savran'a Ziyaret

Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin, Nevşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Mehmet Savran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
NEVBİAD Başkanı Tekin'den Belediye Başkanı Savran'a Ziyaret
25 Şubat 2021 Perşembe 12:53

banner517
banner134

Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin’e ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Belediye Başkanı Dr.Mehmet Savran, belediye meclis üyelerinin teveccüh göstererek kendisine verdikleri böylesine önemli bir görevi layıkıyla yerine getirmek için büyük gayret göstereceklerini söyledi.

Belediye Başkanlığı görevinin hem Savran’ın kendisine hem de Nevşehir’e hayırlara vesile olmasını dileyen NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin ise, Nevşehir’in gelişmesi ve kalkınması adına başta Nevşehir Belediyesi olmak üzere tüm belediyeler ile hep birlikte çalışacaklarını ifade ederek Nevşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Mehmet Savran’a görevinde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Savran, daha sonra NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin'e Nevşehir Belediyesi’nin devam eden ve hayata geçireceği çeşitli projelere ilişkin bilgiler verdi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.