banner461

Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü Başkanı Şenol Ünal'dan Kurban Bayramı mesajı

Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü Başkanı Şenol Ünal, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

banner15
Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü Başkanı  Şenol Ünal'dan Kurban Bayramı mesajı
30 Temmuz 2020 Perşembe 15:01

banner517
banner134

Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü Başkanı Şenol Ünal, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Başkan Ünal, bayramların insani ve İslami güzelliklerin yaşandığı özel günler olduğunu belirtti.

Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü olarak tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladıklarını aktaran Ünal, "Dini bayramlarımız insani ve İslami güzelliklerin bir arada yaşandığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin kaynaştığı çok özel ve kutsal günlerdir. Bayramların güzel özelliklerinin toplumun tüm kesimlerine yansıması, ülkemizin birlik ve bütünlüğü, insanlarımızın ortak bir hedef doğrultusunda bir araya gelmesi açısından da büyük önem taşımaktadır." değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Ünal, Ramazan Bayramı'nın ardından Kurban Bayramı'na da salgın ortamında girildiğini anımsatarak, şunları kaydetti:

"Salgınlar bayram coşkusunun tam olarak yaşanmasına engel olan, insanların yaşamını kısıtlayan günlerdir. Böyle bir ortamda kendi sağlığımızı olduğu kadar diğer insanlarımızın sağlığını da düşünmek en önemli görevimiz olmalıdır. Bu nedenle Kurban Bayramı'nda ülkemizin salgınla mücadelesine zarar verecek, insanlarımızın sağlığını tehlikeye atacak davranışlardan kaçınmalıyız. Nevşehir Masterlar Futbol Kulübü olarak, tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutlarken, bayramın Nevşehirimize, ülkemize ve dünyaya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Kovid-19 salgınının sona ermesini ve taraftarların yeniden stadyumları tıklım tıklım doldurarak futbolun tüm güzelliklerinin yaşanacağı günlerin yeniden gelmesini diliyorum. Kurbanlarınız makbul, bayramınız mübarek olsun."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.