banner461

Nevşehir Uyuşturucu Ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Derneği’nden Kızılay’a Ziyaret

Nevşehir Uyuşturucu Ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Derneği Türk Kızılay’ı Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek'i makamında ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Uyuşturucu Ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Derneği’nden Kızılay’a Ziyaret
09 Kasım 2021 Salı 23:31

banner517
banner134

Nevşehir Kadın Dernegi ve Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkan Yardımcısı Çigdem Mert Ayşe Ferah ve Selma Sultan Afat ile birlikte Türk Kızılay’ı Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek'i Kızılay Haftası nedeni ile makamında ziyaret ettiler.

Kendisininde Kızılay'ın bir gönüllü üyesi oldugunu belirten Dernek Başkanı Makbulet Atlı yaptığı açıklamada, "Derneğimizin gönüllü üyelerimizle Kızılay çalışmalarına destek vermekteyiz. Yapmış olduğunuz anlamlı ve başarılı çalışmalar için sizi tebrik ediyor, haftanızı kutluyorum" dedi.

Başkan Atlı, Kızılay haftası kapsamında kendi özel yaptığı tabloyu Kızılay Şube Başkanı Ercan Civelek'e hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay Şube Başkanı Ercan Civelek'te, Kızılay'ın yardıma muhtaç tüm insanlara ellerinden geldiğınce ve imkanlar çevresinde yardımlarına koştuklarını dile getirdi. Bu kapsamda nazik ziyaretleriniz için sizlere teşekkür ediyorum diyerek günün anısına Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı'yı paketle onurlandırdı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.