banner461

Saruhan'da Ünlü DJ’lerin Performansı Büyüledi

Avanos'a 6 km, Ürgüp'e 7 km. uzaklıkta ve Kayseri ana yolu ve tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan 765 yıllık bir Selçuklu eseri olan Saruhan Kervansaray'da ünlü Dj'lerin katılımıyla parti düzenlendi.

banner15
Saruhan'da Ünlü DJ’lerin Performansı Büyüledi
15 Aralık 2014 Pazartesi 15:53

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Avanos'a 6 km, Ürgüp'e 7 km. uzaklıkta ve Kayseri ana yolu ve tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan 765 yıllık bir Selçuklu eseri olan Saruhan Kervansaray'da ünlü Dj'lerin katılımıyla parti düzenlendi.
Cumartesi akşamı başlayan çılgın eğlence Pazar sabahı gün ışınıncaya kadar sürdü. Dj Ozzy, Dj Haluk Sarıtaş ile yıllardır yaptığı prodüksiyonlar ile pek çok şarkıya imzasını atan, Türkiye'de elektronik müziğe ve cover parçalara yön ve tarz veren Erdem Kınay ve onunla birlikte yaptığı çalışması "Duman" ile hızlı bir çıkış yakalayan Merve Özbey'in yer aldığı partye Saruhan Kervansaray'ın mistik yapısı ve renkli ışıklar da eklenince ilginç görüntüler oluştu. Hüseyin Dener organizasyonu ile gerçekleştirilen dj party'de yer alan dansçı kızların hareketli dans gösterileri de izleyenlerce bol bol alış aldı.
Son dönemlerde yaptığı organizasyonlarla ünlü dj ve partnerlerini Nevşehir'e getiren genç organizatör Hüseyin Dener 16 martta Ozan Doğulu & Ece Seçkin ikilisini Kapadokyalılarla buluşturmaya hazırlanıyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ortadirek - 7 yıl önce
Muthis bence.
Ama tayyip duyarsa valla surer sizi sarikamisa :))