banner461

Seçen Nevşehir Barosunun Nevşehir Belediyespor İçin Verdiği Kahvaltıya Katıldı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Barosu tarafından Nevşehir Belediyespor için verilen kahvaltıya katıldı.

banner15
Seçen Nevşehir Barosunun Nevşehir Belediyespor İçin Verdiği Kahvaltıya Katıldı
02 Şubat 2019 Cumartesi 14:04

banner517
banner134

Nevşehir Hukukçular Konağı’nda Nevşehir Belediyespor için verilen kahvaltıya  AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve  Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Kaya,Nevşehir Barosu Başkanı Yücel Öncül ve yönetim kurulu üyeleri ,  Nevşehir Belediyespor teknik kadrosu ile futbolcular katıldı.

Kahvaltıda Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf  Kaya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve Nevşehir Barosu Başkanı Yücel Öncül’e, isimlerinin yazılı olduğu 50 numaralı Nevşehir Belediyespor forması hediye etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, birlik ve beraberlik ruhu ile, Nevşehir’e gönül veren tüm kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum teşkilat yöneticileri ile taraftarların özlediği şampiyonluğa ulaşılacağına inandığını belirterek, verilen kahvaltı için Nevşehir Barosu Başkanı Yücel Öncül’e teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.