banner461

Şehir Dışından Gelenlere Dikkat…!

Nevşehir’de özellikle şehir dışından gelen dergi,gazete ve reklamcılık yaptığını iddia ederek Nevşehir esnaflarını sömüren kişiler için esnaflarımızı uyarıyoruz….

banner15
Şehir Dışından Gelenlere Dikkat…!
31 Aralık 2012 Pazartesi 12:47

banner134

 Nevşehir’de basın camiasının en büyük problemlerinden biri zaten kısıtlı olan reklam potansiyelinin her geçen gün daha da küçülmesi. Bunun en büyük unsurlarından biri ise genellikle il dışından gelen sarı saçlı, mini etekli, göğüs dekolteli, ince siyah çoraplı, sarışın ve kimin adına çalıştığı malum reklamcı bayanlar.

Konuyu zaman zaman gündeme getiren bu konuda serzenişlerde de bulunan Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, Nevşehir’deki TV, Gazete, Radyo ve diğer basın yayın organlarına sahip çıkmayanların il dışından gelen bu tür kişilere Milyarlık reklamlar vererek Nevşehir basınını da rencide etmeye devam ettiklerini dile getiriyor.

Başer’in tanımlamasına göre, Sarı Saçlı, Mini Etekli, Göğüs Dekolteli, Yüksek Ökçeli Ayakkabı giyen, İnce Siyah Çoraplı reklamcı bayanlara sahip çıkanların elbet Nevşehir basını ile de bir gün işi olacak.

Başer, Basın yayın kuruluşlarının bu tür yaklaşımlarda bulunan ve kendi basın yayın organlarını görmeyenlere karşı gerekli hassasiyeti göstermelerini istedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Başer - 10 yıl önce
78.169.38.179 aynı ip nosu ve farklı isimlerle yaptığınız yorumlar nedeniyle hakkınızda işlem yapılacaktır.bilgilerinize