banner461

Soluğu Merkezde Alıyorlar

Nevşehir’de il milli eğitim müdürlüğü görevini yürüten son üç il müdürünün de şu an merkezde olması dikkat çekiyor.

banner15
Soluğu Merkezde Alıyorlar
25 Temmuz 2013 Perşembe 14:05

banner517
banner134

 Soluğu Merkezde Alıyorlar

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de il milli eğitim müdürlüğü görevini yürüten son üç il müdürünün de şu an merkezde olması dikkat çekiyor.

Nevşehir’de uzun yıllar il milli eğitim müdürlüğü görevinde bulunan Harun Fatsa’nın merkeze alınmasının ardından o koltuğa oturan iki isimde merkeze alınmış durumda.

Edinilen bilgiye göre, Harun Fatsa’nın ardından o koltukta oturan Hanifi Şahin ve son olarak Abdulgafur Büyükfırat’ta soluğu merkezde alanlar arasında yerlerini aldı.

Bu durum ister istemez, “Nevşehir’de il milli eğitim müdürlüğü yapmak ateşten gömlek, Ankara’yı mesken tutmak istiyorsanız o koltuğa oturun” yorumunu ortaya çıkardı. Önümüzdeki günlerde o koltuğa oturacak yeni isim olan Osman Şimşek’in ise akıbeti meçhul.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
olması gereken buydu.. - 8 yıl önce
eğer bulunduğun koltuğun hakkını veremezsen olacağı budur. olan nevşerimize oldu. bu müdürde başarısız çıktı. harun bey çok başarılı bir müdürdü. kıymeti bilinmedi. abdulgaffur bey ise ayak takımının oyununa geldi. 3-5 yalaka adamın perişanolmasına vesile oldu. soruşturma geçirmesine neden oldular bu da görevden etti koca müdürü. osman beye gelince osman bey bu durumları öğrenmiştir. yalakaların oyununa gelmez düşüncesindeyim. osman beyin yine de dikkat li olması gerekir çünkü piyasada yav...k dolu. yüzüne bir başaka, arkadan bir başka davranan..
Avatar
fotograf herşeyi anlatıyor!! - 8 yıl önce
sadece kahve içersen eğitimdeki aksaklıkları göremezsin. haksızlıklara dur demezsen aynı şekilde haksızlığa uğrarsın. atamalarda yaptığın haksızlıklar seni süründürecek inşallah. kul hakkına girdin müdür bey kul hakkına.. allah sana bu konuda hesap soracak. en son 64 kişinin hakkini yedin(norm fazlasi atamalari). rabbim senin burnundan fitil fitil getirecek. öğretmenlere yaptiğin haksizliklar bir gün senden ve yakinlarindan çikacak inşallah(amin). sen nasil can vereceksin göz göre göre bir çok öğretmeni mağdur ettin. hakkimiz sana haram olsun. kul hakki yedin kul hakki. rabbime haval ediyorum seni..
Avatar
Şef - 8 yıl önce
müdürümüz çok iyi bir insandı. yanlış ve yersiz yorumlar yazarak onu yıpratmayın. kendisi gitmek istedi, onu burdan merkeze çekmediler. tamamen özel nedenlere bağlı olarak kendi tercihidir. ağzı var dili yoktu kimseyi kırmadı, bu olumsuz yorumları yazanlarda kim? ne kadar tanıyorsunuz müdürü? allahın tefecileri.
Avatar
Yeni Müdür - 8 yıl önce
osman beyi tanırım, bunlara pabuç bırakacak adam değildir. aklı başındadır. eğitimi bilir, çok okur, problem çözücü ve iş bitirici yapısı vardır.
Avatar
İNSANLIK... - 8 yıl önce
bilip bilmeden yorum yapmayiniz esas siz kul hakkina girmiş olursun.müdürümüz adam gibim adamdi.olumsuz yorum yapan arkadaşlar öncelikle sizler kendi hatalarinizi örtün ondan sonra başkalari için yorumlari yapiniz.nevşehirde bazi çürük zihniyetler böyle değerli kişilerin başini yemek için çok uğraşirlar.yillarcada hep böyle olmuştur.anlayanlara.....
Avatar
MEVLÜT TKN - 8 yıl önce
fgğiodrnhpqwu

ieaütkmlyşx,.bszçcvöj
Avatar
ADAMLIK... - 8 yıl önce @İNSANLIK...
demekki eski müdürle yakin temas içindesiniz. dolayisiyla yaptiktarina şahitsinizdir.sadece bir doğru işine örnek ver bakalim verebilecek misin. veremezsin çünkü hiç bir iş yapmadi ki doğru işi olsun. tabbii senin gibi birisi bu tür müdürler ister. yan gelip yatmaya alişmişsin. öte git diyen yok onun için çok iyidir sizin gibileriçin.. bilmeden yorum yapanlari eleştirme. yapilan yorumlari araştır sonra konuş..!!
Avatar
YATANLAR UYANMAYA HAZIR OLSUNLAR.. - 8 yıl önce
yeni müdür yatani, uyuyani, iş yapmayani sevmez.. dalevere dibip işleri hiç sevmez.. eski müdür hiç bir şeye karişmazdi. çünkü yetersiz ve yeteneksizdi. onun için herkese iyi görünmek zorunda idi. sonunda foyasi çikti. nevşerimize katkisi yoktu. gititği iyi oldu.