banner461

TRT Gezelim Görelim Ekibi Kozaklı’yı Tanıttı

Nuray Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu TRT Televizyonun sevilen programı “Gezelim Görelim” Türkiyenin en önemli jeotermal kaplıcaları diyarı olan Nevşehir’in Kozaklı ilçesinin tanıtımı için yaptığı çekimleri TRT1 de yayınlandı.

banner15
28 Ocak 2013 Pazartesi 17:31

banner134

 Nuray Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu ve TRT ekranlarında 24 yıldır yayınlanan Gezelim Görelim programı, her bir bölümünde Anadolu’nun farklı bir köşesi, doğal güzellikleri, sosyal ve ekonomik yapısı,sahip olduğu ulusal değerleri, tarihi, kültürü, turizm potansiyeli, gelenekleri, görenekleri ve mutfağı ile birlikte tanıtılıyor.

19 Ocak ta TRT 1 ekranlarında Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde termal su ve fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinde görüntüler aktarılıyor.Tolga Toğan Kozaklı Kaymakamı açıklamaları aktarılıyor.Büyük ilgi gören Kozaklı tanıtımının konu alındığı program yurt içi ve yurt dışındanda büyük ilgi gördü
Gelin birrlikte bu programı izleyemeyenler için FİB Haber ayrıcalığı ile Gezelim Görelim Kozaklı yı...

GEZELİM GÖRELİM
Yönetmen

Kadir Yılmaz-Emren Vardar


Yapımcı

Nuray Yılmaz-Emren Vardar


Sunucu

Nuray Yılmaz


Hakkında

‘Gezelim Görelim’ programı 24 yıldır devam eden bir dizi yapım. Programın her bir bölümünde Anadolu’nun farklı bir köşesi; doğal güzellikleri, sosyal ve ekonomik yapısı, sahip olduğu ulusal değerleri, tarihi, kültürü, turizm potansiyeli, gelenekleri, görenekleri ve mutfağı ile birlikte tanıtılmaktadır.

Nuray Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu Gezelim Görelim yepyeni bölümleriyle TRT ekranında izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.