banner461

Ürgüp Gençlik Merkezinden Fahri Yıldız a Teşekkür Ziyaretti

Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Ürgüp Gençlik Merkezi Liderleri ve Gönüllü Gençleriyle Ürgüp Belediye Başkanı Sayın Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

banner15
Ürgüp Gençlik Merkezinden Fahri Yıldız a Teşekkür Ziyaretti
06 Ağustos 2013 Salı 16:34

banner517
banner134

Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Ürgüp Gençlik Merkezi Liderleri ve Gönüllü Gençleriyle Ürgüp Belediye Başkanı Sayın Fahri YILDIZ’I makamında ziyaret etti.

Başkan YILDIZ’IN Ürgüp gençliğinin serbest zamanlarını daha bilinçli bir şekilde değerlendirmesi ve sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla hizmet vermesi planlanan Ürgüp Gençlik Merkezine yeri tahsisinde bulunması ve Gençlik Merkezine göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı Ürgüp Gençlik Merkezi  Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençleri Başkan Fahri YILDIZ’a teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaret sırasında gençliğin önemini vurgulayan Fahri YILDIZ, Ürgüp Belediyesi adına ellerinden gelen tüm destek ve imkanları sağlamaya hazır olduklarını belirtti. Ziyaret sonunda YILDIZ gençlere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek  “GENÇLERLE BAŞBAŞA “ adlı kitap hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.