banner461

Ürgüp İHH Gönüllüleri, ilçede örnek bir projeye daha imza attı.

Ürgüp İHH Gönüllüleri, ilçede örnek bir projeye daha imza attı. Soğuk kış günlerini yaşadığımız bu günlerde kampanya başlatan İHH gönüllüleri, Ürgüp’teki ihtiyaç sahibi çocuklara hediye paketleri hazırlıyor.

banner15
Ürgüp İHH Gönüllüleri, ilçede örnek bir projeye daha imza attı.
22 Ocak 2021 Cuma 10:00

banner517
banner134

Soğuk kış günlerini yaşadığımız bu günlerde kampanya başlatan İHH gönüllüleri, Ürgüp’teki ihtiyaç sahibi çocuklara hediye paketleri hazırlıyor.

Ürgüp’te, “Kış Üşütür, İyilik Isıtır” sloganıyla başlatılan kampanyada, hayırseverlerin destekleriyle temin edilecek olan atkı, bere, eldiven ve çoraptan oluşan hediye paketleri ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırılacak.

Ürgüp’te peşpeşe yaptıkları çalışmalarla ilçedeki ihtiyaç sahiplerine gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri ulaştırarak halkın takdirini toplayan  Ürgüp İHH Gönüllüleri, şimdi de çocuklar için kolları sıvadı.

Atkı, bere, eldiven ve çoraptan oluşan hediye paketlerinin 25 TL olduğu belirtilirken, destek vermek isteyenlerin aşağıdaki afişte yer alan iletişim numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilecekleri ifade edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.