banner461

Yeni Hizmet Binası Şart

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasının özellikle atölye çalışmaları için yetersiz olduğu belirtildi.

banner15
Yeni Hizmet Binası Şart
03 Ağustos 2013 Cumartesi 12:32

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasının özellikle atölye çalışmaları için yetersiz olduğu belirtildi.

Kış aylarında kursiyerler açısından da olumsuzlukları beraberinde getiren merkez binasının konumunun şu an için değiştirilmesinin mümkün görünmediğini söyleyen Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, merkez faaliyetlerinin merkez bina dışında köylerde, kasabalarda, mahallelerde yapılmasının da öngörüldüğünü dile getirdi.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binasının atölye çalışmaları için elverişli olmadığını söyleyen Doğan, Kamu kurum ve kuruluşları, Belediyeler, Muhtarlıklar, Kuran Kursları ve Okullarda halk eğitim kurslarının açılabildiğini, vatandaşların talep etmeleri doğrultusunda merkez binasının dışında da kursların açılabildiğini ifade etti.

Kış aylarında merkez binasının konumunun kursiyerler açısından da olumsuzluklara neden olduğunu kaydeden Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, ileriki yıllarda binanın fiziki koşullarının düzenlenmesi konusunda bir çalışmanın yapılabileceğini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.