banner461

Yeni Yılda Nevşehir’de Hangi Kurumlarda Değişim Yaşanacak

Nevşehir’de Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Asım Göveren,Nevşehir Emniyet Müdürü Ömer Gurulkan, Çevre Orman Müdürü Eren Bircan’dan sonra şimdi hangi kurumlarda değişim yaşanılacağı merak ediliyor.

banner15
Yeni Yılda Nevşehir’de Hangi Kurumlarda Değişim Yaşanacak
31 Aralık 2012 Pazartesi 12:54

banner134

 Özellikle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Tatar, Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürü Uzeyir Karakuş, , Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Güneş,Kapadokya Havalimanı Başmüdürü Ali Şerit,,Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Rafet Öztürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz, Koruma Kurulu Müdürü Mevlüt Coşkun, Meteoroloji İstasyon Müdürü Savaş İlktürk gibi isimler arasından sırada kimin tayinin çıkıp Nevşehir’de yıllardır süren bürokrasi hayatına veda edecekleri ise 2013 yılı için şimdiden en büyük merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Büyük İkramiye - 10 yıl önce
erkekler şarap gibidir, yıllandıkça değerlenir. kadınlar yıllandıkça turşu olurmuş :)
nevşehir değişmez, sen ben düşüncesini aşan , rasyonel ve toplumsal düşünceye sahip siyaset mi var dabu bilince sahip bürokrasi olsun. kimseden bişey beklemeyin, saray kavgasında hürremden başka galip yok