banner461

Yüksel’den Bayramlık Uyarılar

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel tüm Nevşehir halkının bayramını kutlarken vatandaşları da hırsızlıklar konusunda da uyardı.

banner15
Yüksel’den Bayramlık Uyarılar
12 Ağustos 2013 Pazartesi 13:04

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel tüm Nevşehir halkının bayramını kutlarken vatandaşları da hırsızlıklar konusunda da uyardı.

 Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, alınan tedbirler noktasında  Nevşehir'in çok sakin ve güvenli bir kent olduğunu fakat buna rağmen gerekli önlemleri aldıklarını söyledi. Yüksel, ''Nevşehir çok sakin ve huzurlu bir kent konumunda. Fakat bu durumunda hiç suç işlenmiyor anlamına gelmiyor. Bayramlarda artan hırsızlık olaylarına karşı Nevşehirli vatandaşlarımız bayram süresince kapılarını kilitli tutsunlar. Özellikle bu bayramlarda vatandaşlarımız daha dikkatli olsunlar. Kapınızı kilitli tutun, komşunuzu hırsız tutmayın'' diye konuştu. 

Nevşehir İl emniyet Müdürü Mehmet Yüksel Ağustos ayında başlayacak olan Hacıbektaş şenlikleri içinde gerekli takviye kuvvetlerin Ankara’dan istendiğini ve şenliklerin bayram havasında geçmesi beklediklerini ifade etti. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.