banner461

Açıkgöz'den, Doğala Köyü Muhtarı Öztürk Ve Ailesi İçin Taziye Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybeden Doğala Köyü Muhtarı Azmi Öztürk, eşi, annesi ve babası için taziye mesajı yayımladı.

banner15
Açıkgöz'den, Doğala Köyü Muhtarı Öztürk Ve Ailesi İçin Taziye Mesajı
16 Aralık 2020 Çarşamba 23:49

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz,  Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybeden Doğala Köyü Muhtarı Azmi Öztürk, eşi, annesi ve babası için taziye mesajı yayımladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz mesajında, “Emeğini esirgemeden köyü için fedakarca çalıştığına şahit olduğumuz Doğala Köyü Muhtarımızı Covid’den kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Merhum Azmi Öztürk ağabeyimize, eşine, annesine ve babasına Yüce Rabb’imden rahmet; yakınlarına ve hemşerilerimize sabırlar niyaz ediyorum." ifadesini kullandı.

Nevşehir’in Derinkuyu ilçesine bağlı Doğala köyü Muhtarı Azmi Öztürk’ün 5 gün önce babası, 3 gün önce eşi, dün kendisi ve bugün akşam saatlerde de annesi Saime Öztürk Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.