banner461

Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilatından İstişare Toplantısı

Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Birimi Başkanı Furkan Yeşilöz ve Yönetimi, fakülte teşkilatlarına çıkartma yaparak tüm fakülte ve bölüm başkanlarının katıldığı toplantıda bu yıl üniversite teşkilatı olarak yapılacak olan faaliyetler hakkında istişarede bulunuldu.

banner15
Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilatından İstişare Toplantısı
05 Aralık 2018 Çarşamba 20:37

banner517
banner134

Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Birimi Başkanı Furkan Yeşilöz ve Yönetimi, fakülte teşkilatlarına çıkartma yaparak tüm fakülte ve bölüm başkanlarının ziyaretlerinde bu yıl üniversite teşkilatı olarak yapılacak olan faaliyetler hakkında istişarede bulunuldu.

İstişare toplantısında konuşan Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Birimi Başkanı Furkan Yeşilöz :”Bu sene ilimiz Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini kazanarak aramıza katılan yeni arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz. Artık Nevşehir sizlerin de memleketi, Nevşehir Ülkü Ocaklarımızda sizlerin ocağıdır. Üniversite yıllarınız boyunca hepinize başarılar diliyorum. Birbirinizle tanışınız, üst dönemdeki  ülküdaşlarınız ile istişare halinde olunuz. Geçtiğimiz yıllarda Nevşehir Ülkü Ocakları Üniversite Teşkilatı olarak yapmış olduğumuz faaliyetler, düzenlediğimiz konferanslar ile her kesimden, Milliyetçi-Ülkücü hareket olarak  büyük bir beğeni kazandığımız ortadadır. Allah’ın izniyle bu sene de hep birlikte ülkümüz ve ülkemiz için büyük projelere imza atacağız. Üniversitede sizler bir Ülkücü genç olarak kişisel duruşunuz ile örnek insanlar olacaksınız. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in de dediği gibi;”Hepiniz birer Türk Bayrağısınız Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.”Sizlerin de Başbuğumuzun bu vasiyetine uyacağınızdan eminim.Hepinize yeni dönemde başarılar diliyorum” şeklinde konuşma yaptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.