banner461

Nevşehir Ülkü Ocakları´ndan Bağımlılıkla Mücadele Sergisi

Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından "Uyuşma, Geliş! Ki tütsün Ocaklar" adlı uyuşturucu maddelerle mücadele konusundaki farkındalık sergisi açıldı.

banner15
Nevşehir Ülkü Ocakları´ndan Bağımlılıkla Mücadele Sergisi
26 Haziran 2019 Çarşamba 21:14

banner134

Yapılan yazılı açıklamada; Nevşehir Ülkü Ocakları olarak hazırlamış olduğumuz "Uyuşma, Geliş! Ki tütsün Ocaklar" adlı uyuşturucu maddelerle mücadele konusundaki farkındalık sergimiz, MHP MYK Üyesi Sayın Mehmet VAROL, MHP İl Başkanı Sayın İlhan KAYA, MHP İlçe Başkanı Sayın Gökhan GÖĞDEMİR, MHP İl Kadın Kolları Başkanı sayın Yıldız GÜRBÜZ, Türk Eğitim Sen İl Başkanı Sayın Tayfur URGENÇ, Türk Büro Sen İl Başkanı Sayın Mehmet BURUNKAYA, Kamu Sen'e bağlı sendika temsilcilerimiz, Ülkü Ocakları teşkilatlarımız,  gönüldaşlarımız ve kıymetli vatandaşlarımızın katılımı ile Nissara AVM'de açılmış ve sergilenmiştir.

Sergimizde uyuşturucu maddelerin ne gibi ve nasıl zararlar verebileceği ele alınmış, başına yansıyan üzücü haberlerden bazıları sunularak önemli bir farkındalık oluşturulmuştur. Gençlerimiz için bu lanet batak karşısında önleyici bir çalışma niteliği taşıyan sergimizin açılışında madde bağımlılığı ile mücadelemizin son uyuşturucu madde yok olana kadar kararlılıkla süreceğini yineledik. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi, bizi bu önemli etkinliğimizde yalnız bırakmayan hemşehrilerimize saygılarımızı sunarız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.