banner461

Açıkgöz'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

banner15
Açıkgöz'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı
13 Mart 2022 Pazar 20:05

banner517
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şunları ifade etti;

“Sağlık Çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun”

Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına gece gündüz demeden insanlık için fedakârca hizmet veren şifaya vesile olan değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
 

Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ve yasama faaliyetleri kapsamında hükümetimizin gayretleriyle;sağlık çalışanlarımız adına gerek özlük haklarının iyileştirilmesi gerekse de sağlık ordumuza yeni neferler kazandırılması noktasında devletimiz en iyisini yapmaya çalışıyor ve çalışmaya da devam edecektir. Sağlık ordumuzun fedakârlığıyla, sürekli yenilerini hizmete aldığımız, kapasitelerini arttırdığımız hastanelerimizle ve güçlü altyapımızla sağlık alanında destan yazdık. Bu destanın başkahramanları sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Fedakâr sağlık ordumuza; tedbirlere uyarak yardım etmek, iş yüklerini hafifletmek, her alanda olduğu gibi özellikle sağlıkta da şiddete toplumsal bilinçle dur diyerek vefa borcumuzu ödemek, 85 milyon vatandaşımızla hepimizin elindedir. Sağlıklı günlere hep birlikte kavuşacağız. Vatandaşlarımıza ve tüm dünyaya, sağlıklı günler diliyorum.

İnsanlığa şifa vesilesi olmak için canlarını siper ederek şehadete ulaşan sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet; fedakâr tüm sağlık çalışanlarımıza da sağlıklı, afiyetli, hayırlı ömürler diler. Selamlarımı ve saygılarımı sunarım.

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.