banner461

Başkan Ünver'de, "Manuel terapi"yle şifa buldu

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve eşi şifayı FizyoHand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde buldu.

banner15
Başkan Ünver'de, "Manuel terapi"yle şifa buldu
07 Ağustos 2017 Pazartesi 12:07

banner517
banner134
Bel fıtığı, boyun fıtığı gibi rahatsızlıklarda 8-15 seansta ameliyatsız kesin çözüm sunan Nevşehir’in ilk ve tek fizyoterapi ve manuel terapi merkezi "Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi" Nevşehir halkının büyük teveccühlerine mazhar oluyor.

Bel fıtığı ağrıları sebebi ile geçtiğimiz hafta Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'ne giden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tedavi sonrası şu söylemlerde bulundu: "Tam bir şifa merkezi. Cemre ve Dilek kızıma eşim ve kendim adıma teşekkür ediyorum. Seanslar sonrasında yürüyüşüm değişti. Tavsiye ederim. İlimize böyle bir merkez hayırlı olsun" dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'e geçmiş olsun dileklerimizle Allahtan acil şifalar diliyoruz.

"FizyoHand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi şifa dağıtmaya devam ediyor..."


Son teknolojik cihazlarla kurulan merkez aynı zamanda ‘kansız cerrahi ‘ olarak adlandırılan manuel tedavi yöntemleriyle hastalara hizmet veriyor.Ülkemizde yapılan klasik fizik tedavi uygulamalarının 1980’li yıllardan süregeldiğini belirterek, Avrupa’da ve ülkemizin büyükşehirlerinde geliştirilip uygulanan tedavi tekniklerinin Fizyohand Manuel Terapi Merkezinde uygulandığını ve bu  sayede Nevşehir’in fizik tedavi konusunda aynı standartları yakaladığını söyledi.

Bel fıtığı, boyun fıtığı gibi rahatsızlıklarda 8-15 seansta ameliyatsız çözüm sunulan merkezde 
Ayrıca;
Sporcu yaralanmaları(menisküs, ön çapraz bağ vb.)
diz ve kalça kireçlenmeleri
omuz ve sırt ağrıları
omurga eğriliği
kas yırtıkları
sinir sıkışmaları
romatizmal ağrılar(romatoidartrit, fibromiyalji vb.)
Ms,Parkinson,inme gibi nörolojik hastalıklarda da hizmet veriyor.

Fizyohand Manuel Terapi Merkezi bölgedeki tek Osteopati tedavisiile de farklı problemlere çözüm sunuyor.Osteopati;problemi sadece ağrı olan bölgede aramaz.Ağrının kaynağını tespit ederek sorunu çözmeye çalışır.Bu anlamda vücudu bütün olarak ele alıp ona göre tedavinin planlanmasını yapar.
Migren ve gerilim tipi baş ağrısı, vertigo(baş dönmesi), uyku bozuklukları(uyku apnesi), sindirim sistemi rahatsızlıkları (kabızlık,hazımsızlık,reflü) da tedavi ediliyor.
Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi  bayanlara özelbireysel (reformer)aletli pilates, mat pilates, aerobiksalonları ile bayanların doğru ve uzman kişiler eşliğinde bireysel ve grup sporların yaptırılmasını sağlamakta  ve buna ek olarak  diyetisyen hizmetiyle kilo problemlerinizi kontrol altına almanızda size yardımcı olmaktadır.

 
"Ağrısız ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi"

Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

15 Temmuz Mh Vefa Küçük Cd. No:126/A  NEVŞEHİR

(0384) 215 25 45  

info@fizyohand.com

http://fizyohand.com/

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.