banner461

Gülşehir Belediye Başkanı Çiftci evinde izole oluyor...

Bir haftadır Covid-19 ile mücadele eden Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, doktor tavsiyesi ile evinde izole oluyor.

banner15
Gülşehir Belediye Başkanı Çiftci evinde izole oluyor...
27 Ekim 2020 Salı 10:10

banner517
banner134

Bir haftadır Covid-19 ile mücadele eden Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, doktor tavsiyesi ile evinde izole oluyor. Başkan Çiftci'nin tedbir amacıyla evinde izole olduğu, sağlık problemi bulunmadığı bildirildi.

Sağlık durumu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak vatandaşları uyaran Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci ; "Kıymetli hemşehrilerim, bir haftadır covid mücadelesi veriyorum. Testlerim negatif ancak çekilen tomografilerde cigerlerimde bulgular vardır. Doktorların tavsiyesi; izleyelim, görelim duruma bakalım... Hal böyle iken izole olmamı tavsiye ettiler. Yaşadığımız bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli hemşehrilerime bu haberi bizzat vermek, salgının ciddiyetini yeniden paylaşmak istedim. Sağlık durumum iyi olmakla birlikte, kontrol amaçlı durum duzelene kadar izole kalacagim. Sizlerden ricam lütfen tedbiri elden bırakmayalım. Virüsle mücadelede en etkin yol olan maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına harfiyen uyalım. En kısa sürede görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olun. Dualarınızı eksik etmeyin." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.