banner461

Kızılay Nevşehir Gönüllüleri Avanos’ta Önlemlere Destek Verdi!

Kızılay Nevşehir Gönüllüleri Avanos’ta Önlemlere Destek Verdi!

banner15
Kızılay Nevşehir Gönüllüleri Avanos’ta Önlemlere Destek Verdi!
06 Mart 2021 Cumartesi 21:46

banner517
banner134

Nevşehir genelinde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasıyla beraber, Turistik bölgelere ilgi bir hayli yoğundu. Bu yoğunluğun yaşandığı noktalardan biriside Avanos ilçesiydi.

Halkımızın pandemi kuralları çerçevesinde rahat bir hafta sonu geçirmeleri için gün boyu sürecek denetimler gerçekleştiren T.C Avanos Kaymakamlığı’na Türk Kızılay Nevşehir Gönüllüleri destek oldu.

Kızılay Nevşehir Gönüllüleri Halkımızı Sosyal Mesafe-Hijyen-Maske konusunda bilinçlendirirken, sahada kuralların uyulması noktasında denetim sağladılar, sahada ki samimi çalışmalarıyla Avanos halkı tarafından minnetle karşılanan Genç Kızılay gönüllüleri büyük takdir topladılar.

Çalışmayla alakalı açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek: "Halkımızın koronavirüs tedbirlerine dirayet gösterip uyması sonucu hafta sonu kısıtlamaları kalktı, pandemi süresince Kızılay ekiplerimiz çalışmalarını aksatmadan her alanda devam ettirdiler. Bu bağlamda ilçelerimizdeki faaliyetlerimize de ara vermedik. Devlet kurumlarımızla ortak çalışmalar icra ederek milletimize hizmet etmenin hazzını her noktada yaşıyoruz. Genç Kızılay Gönüllülerimize öz verili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim" dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.