banner461

KMYO’dan Sağlık Turizmi Eğitimi

Türkiye, gerek medikal gerekse termal turizmde büyük bir potansiyel taşımakta; ülkemizde son on yıldır sağlık turizmi alanında hizmet veren hastaneler, termal oteller, spa-wellness ve sağlık turizmi acenteleri faaliyetlerini artırmakta. Yüksekokulumuz tarafından geliştirilen Sağlık Turizmi İşletmeciliği programının amacı, ülkemizin uluslararası standartlarda sağlık ve konaklama imkânlarını değerlendirerek, ziyaretçilerin tedavilerini en rahat koşullarda geçirmelerini sağlayacak, nitelik olarak gelişmiş sağlık ve turizm bilgisine sahip elemanlar yetiştirmek.

banner15
KMYO’dan Sağlık Turizmi Eğitimi
03 Temmuz 2015 Cuma 15:00

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye, gerek medikal gerekse termal turizmde büyük bir potansiyel taşımakta; ülkemizde son on yıldır sağlık turizmi alanında hizmet veren hastaneler, termal oteller, spa-wellness ve sağlık turizmi acenteleri faaliyetlerini artırmakta.


Yüksekokulumuz tarafından geliştirilen Sağlık Turizmi İşletmeciliği programının amacı, ülkemizin uluslararası standartlarda sağlık ve konaklama imkânlarını değerlendirerek, ziyaretçilerin tedavilerini en rahat koşullarda geçirmelerini sağlayacak, nitelik olarak gelişmiş sağlık ve turizm bilgisine sahip elemanlar yetiştirmek.

Program mezunları, sağlık kurum ve kuruluşlarının sağlık turizmi birimlerinde, sağlık turizmi ile ilgili faaliyet gösteren acentelerde, sağlıklı yaşam konusunda hizmet veren otel ve tesislerde iş imkânı bulmakta.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.