banner461

Nevşehir Devlet Hastanesinde Yeni Bir Genel Ameliyathane Salonu Daha Hizmete Girdi

Nevşehir Devlet Hastanesine Genel anestezi altında yapılacak operasyonlara yönelik bir Genel Ameliyat Salonu daha oluşturuldu.

banner15
Nevşehir Devlet Hastanesinde Yeni Bir Genel Ameliyathane Salonu Daha Hizmete Girdi
23 Aralık 2014 Salı 12:01

banner517
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesinde  Ameliyathane içerisine genel anestezi altında yapılacak operasyonlara yönelik, modern cihazlarla donatılmış yeni bir genel ameliyathane salonu daha hizmete girerek Ameliyathane salon sayısı sekize çıkarıldı.

 

Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe konu hakkında şunları söyledi: “Nevşehir Devlet Hastanemizin Operasyon gerektiren polikliniklerine olan yoğun ilgisi sebebiyle Ameliyat oranlarında gözle görülen bir artış gözlenmekte  bu nedenle içerisine son teknolojik modern ameliyathane cihazları ile donatılmış bir tane Ameliyat Salonu  daha oluşturarak  doktorlarımızın ve halkımızın hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Tüm Halkımıza Hayırlı Uğurlu Olsun.” dedi.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 7 yıl önce
ne güzel göz doktorlarının odasını kapat katarak ameliyatları için özele veya kayseriye gönder aferin size aferin hizmetinize
Avatar
fatih - 7 yıl önce
canı oynamak istemeyen gelin yerim dar dermiş.göz dr larının yaptığı bu.