banner461

Ürgüp'te Sağlık için hepimiz için denetimleri yapıldı

Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Ürgüp'te de kovid-19 denetimleri yapıldı.

banner15
Ürgüp'te Sağlık için hepimiz için denetimleri yapıldı
20 Ağustos 2020 Perşembe 18:09

banner517
banner134

Ürgüp Kaymakamı Mehmet MARAŞLI, Ürgüp Belediye Başkan V. Birol ÇETİN İlçe Emniyet Müdür V. Serkan TELLİ, İlçe Tarım Müdürü  Ali GÜLEÇ ve İlçe Nüfus Müdürü  Abdulkadir ULUSOY ile birlikte Koronavirüs önlemleri kapsamında, “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosu ile ilçemizin cadde ve sokaklarında maske, sosyal mesafe ve temizlik denetimi yaptı.

İçerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması salgınla mücadelenin başarısı açısından büyük önem arz ettiğini belirten Kaymakam Maraşlı'da Türkiye genelinde yapılan denetimler kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu taşıma araçları, lokantalar, taksi durakları, iş yerleri ve çeşitli yaşam alanlarında ziyaret ve denetlemelerde bulundu.

Kaymakam Maraşlı, denetlemeler sırasında vatandaşlar ve esnaflarla da bir süre sohbet ederek, Sosyal mesafe, maske ve temizlik konuların önemini belirterek vatandaşlarımızın da özverisi ile rehavete kapılmadan, alınan tedbirlere ile inşallah salgın sürecinden kurtulacağız diye belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.