banner461

Açıkgöz: '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun'

TBMM Katip üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner15
Açıkgöz: '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun'
09 Ocak 2021 Cumartesi 13:52

banner143
banner134

TBMM Katip üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 

Açıkgöz mesajında şunları kaydetti;

Dünya salgınla boğuşurken görevlerini her şartta ve her yerde yerine getiren, zaman ve mekân mefhumu gözetmeden çalışan; vatandaşlarımızı doğru ve etkili bir şekilde bilgilendiren, salgınla kararlı mücadelemizde can-ı gönülden destek verenbaşta Nevşehir’imiz yerel basın mensuplarına, ulusal basın temsilcilerimize ve tüm basın mensuplarımıza milletimiz adına ayrı ayrı minnettarım.

Sevdamız Nevşehir’imizin huzurunun ve düzeninin korunması, ilimizin en iyi şekilde tanıtılması, kamu kurumlarındaki hizmetlerin anlatılması, dünyaya tanıtılması ve daha birçok alanda bizlere destek olan, rehberlik eden,turizm, tarım, sanayi, spor alanlarında kendini her geçen gün geliştiren Nevşehir’imizin adeta vitrini olan siz güzide basınına ve basın mensuplarına şahsım ve Nevşehirli hemşerilerim adına şükranlarımı ve minnetlerimi sunuyorum. Vatandaşlarımızın haber alma hakkını her ansağladığınız için sizleri kutluyorum ve sizlere teşekkürleri bir borç biliyorum. “Hedef 2023 Güçlü Türkiye” vizyonuyla geleceğe güvenle yürüyen Türkiye’miz için yazılı/görsel/sanal basının önemini gayet iyi biliyoruz. Bu anlamda sizler Türkiye’nin bu başarılarını dünyaya anlatmada millî sorumlulukla, azimle çalışıyorsunuz.

Fedakârlık mesleğini en iyi şekilde icra eden, demokrasi, ahlak ve toplumsal sorumluluk bilincini kendine ilke edinen gazetecilerimize bu kutlu görevlerinde başarılar diliyor; il merkezimizdeki ve ilçelerimizdeki yerel gazete, dergi, radyolarda çalışan tüm gazetecilerimiz ile yaygın basın ve haber ajansları temsilcilerimizin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyor, aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlık ve esenlik dolu günler diliyorum; görevleri başında vefat eden gazetecilerimize ve basın mensuplarımıza da Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Saygılarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.