banner461

Açıkgöz: “23 Haziran’da İstanbul Kazanacak”

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz bu bayramda da Nevşehir’i adım adım gezerek hemşerilerimizin tek tek bayramını kutladı.

banner15
06 Haziran 2019 Perşembe 22:06

banner134

3 günlük bayram ziyaretine adeta durmadan devam eden Açıkgöz, 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul seçimleri konusuna gittiği her yerde özel olarak değindi.

Açıkgöz, bayram tatilini fırsat bilerek sıla-i rahim için Nevşehir’e gelen İstanbul’da yaşayan hemşerilerimize de sandıklara sahip çıkmaları konusunda ricada bulundu.

Bayramın üçüncü günü katıldığı Derinkuyu/Doğala Köyü Geleneksel Şeppe Şenliklerinde katılımcılara hitap eden Açıkgöz, “Biz, ne yaptıysak milletimizin hayatı bayram tadında yaşaması için yaptık. Millet aşkıyla çalışırız, yine biz yaparız. İstanbul 23 Haziran’da Sn Binali Yıldırım ile daha güzel olacak, kadirşinas Nevşehirli hemşerilerimizin sevgi ve muhabbeti ile Nevşehir’den İstanbul’a ve Sn Binali Yıldırım’a tam destek. Bu muhabbet başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye’yi saracak inşallah.

Sıla-i rahim için Nevşehir’imize gelen hemşerilerimiz ve diğer illerdeki vatandaşlarımız tatil bitiminde 23 Haziran’da İstanbul’a dönsünler ve 23 Haziran bayramında sandıklarda iradelerine sahip çıksınlar, demokratik haklarını kullansınlar. Vatan ve millet sevdalısı vatandaşlarımızın tercihlerini; milleti için gece-gündüz çalışan, bakanlığı döneminde sayısız yollarla, havalimanlarıyla ülkemize hizmet eden, gönül insanı, İstanbul BB Başkan adayımız SnBinali Yıldırım’dan yana kullanacağından şüphemiz yok.

31 Mart seçimlerinin birinci derecede mağduru İstanbullulardır. Vatandaşımızın emaneti oylarına sahip çıkacağız, milletimizin iradesi ile yine İstanbul kazanacak. Çünkü Binali Yıldırım ile İstanbul daha güzel olacak. Binali Yıldırım demek; özü sözü bir, dürüst adam demektir. İstanbullu çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın ve çalışanlarımızın yaşamlarına dokunan vaatlerimiz ile İstanbul’da hayat kolaylaşacak. 23 Haziran bayramı sonrası İstanbul geleceğe hep birlikte yürüyecek. AK kadrolar için İstanbul demek; emek, hizmet, yatırım, vizyon, kültür, medeniyet ve sanat demektir. Bizim anlayışımızda ötekileştirme yoktur. İstanbul’a hizmet için Sn Binali Yıldırım hazır, vakit sandıklara gitme ve iradenizi yansıtma vaktidir. Milli iradenin sandıktaki tecellisi başımızın tacıdır.” dedi.

Milletvekili Açıkgöz'ün konuşmalarını izlemek için TIKLAYINIZ!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.