banner461

Açıkgöz: '7. İl Kongresi öncesi çalışmaları yerinde inceledi'

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz,‪ 22 Şubat 2021 Pazartesi günü yapılacak olan AK Parti Nevşehir 7. Olağan İl Kongresi öncesinde çalışmaları yerinde inceledi.

banner15
Açıkgöz: '7. İl Kongresi öncesi çalışmaları yerinde inceledi'
21 Şubat 2021 Pazar 16:11

banner517
banner134

22 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 12.00' de Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Nevşehir 7. Olağan İl Kongresi için hazırlıklarda artık sona gelindi.

Açıkgöz: “Nevşehir AK Şölenimize Hazır” 

AK Parti Nevşehir İl Başkan Adayı Ali Kemikkıran, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ve AK Partili yöneticilerle birlikte kongrenin yapılacağı salonda çalışmaları inceyen AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz‪; "İl Kongremizin yapılacağı Damat İbrahim Paşa Spor Salonumuzdaki hazırlıklarımızı teşkilatımızla inceledik. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katılacağı AK şölenimize, 7. Olağan İl Kongremize tüm halkımız davetlidir. " dedi.

Öte yandan AK Parti Nevşehir İl Kongre tarihi açıklanmasının ardından, kongreye katılım sağlayacak olan isimlerde belli oldu.

AK Parti Nevşehir İl Kongresi 22 Şubat Pazartesi günü yapılacak.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada; "22.02.2021 Pazartesi Günü Saat 12:30'da Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonunda, Cumhurbaşkanımız Ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Video Konferans Ve Genel Başkan Yardımcımız Çevre Şehir Ve Kültür Başkanı Sayın Çiğdem Karaarslan, 24.Dönem Samsun Milletvekili Geçmiş Dönem Gençlik Ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç Ve 27.Dönem İstanbul Milletvekili-Teşkilat Başkan Yardımcısı Sayın Halis Dalkılıç'ın Katılımlarıyla Yapılacak Olan 7. Olağan İl Kongremizie Katılımlarınız Bizi Onurlandıracaktır." ifadelerine yer verildi.

“MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK KURALLARI İLE..."

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans sistemi ile katılacağı ve Nevşehir Kapalı Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacak kongreye genel merkez düzeyinde katılacak isimler henüz netleşmedi.

Yer: Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu

Tarih: 22 Şubat 2021 Pazartesi

Saat: 12.30


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.