banner461

Açıkgöz, Cuma namazı çıkışı vatandaşlarla sohbet etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Cuma namazı çıkışı vatandaşlarla sohbet etti.

banner15
Açıkgöz, Cuma namazı çıkışı vatandaşlarla sohbet etti
27 Mart 2021 Cumartesi 12:55

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Cuma namazını Nevşehir OSB'de bulunan 15 Temmuz Şehitler Camiinde kıldıktan sonra, burada toplanan sanayi esnaflarıyla bir araya geldi.

İl Başkanı Kemikkıran ve Milletvekili Açıkgöz, Cuma namaz çıkışı cami cemaatiyle sohbet edip vatandaşların istek ve şikayetlerini dinledi.

Sanayi esnafının OSB konusunda isteklerini de dinleyen Açıkgöz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "İl Başkanımız Ali Kemikkıran ve İl Yönetimimizin katılımı ile Organize Sanayi Bölgemizdeki 15 Temmuz Şehitler Camimizde Cuma namazımızı eda ettikten sonra sanayici hemşerilerimizle hasbihal ettik. Ahilik geleneğimizin yaşatıldığı, birlik ve beraberlik bereketinin gözlemlediğimiz sanayi esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum" dedi.

Açıkgöz, Nevşehir OSB'de sanayi esnaf ziyaretinin ardından kendilerine yakın ilgi gösteren vatandaşlara da teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.