banner461

Açıkgöz'den Kozaklı'da fizik tedavisi gören hastalara moral ziyareti

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesin' de tedavi gören hastaları ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

banner15
Açıkgöz'den Kozaklı'da fizik tedavisi gören hastalara moral ziyareti
04 Mart 2018 Pazar 17:57

banner517
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Milletvekili Açıkgöz, ziyaretinde Hastane personelinden bilgiler aldı. Hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederek hastalarla sohbet etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz açıklamasında; "Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanemizde tedavi gören hastalarımızı ve fedakar yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.  Şifalı suları ile meşhur Kozaklı’mızın sağlık alanında da tüm Türkiye’ye marka hizmet sunması bizleri mutlu ediyor" dedi.

Hastanenin son derece modern ve ferah bir yapısı olduğunu kaydeden Milletvekili Açıkgöz,
 tek kişilik hasta yatakları, kaplıca havuzları, lokomat cihazı, personeli, fizik cihazları ile fizik tedavi ve rehabilitasyon adına herşey yapılmaktadır dedi.

Milletvekili Açıkgöz, robotik rehabilitasyon salonunda tedavi gören hastaları tedavi gördükleri salonlarda ziyaret ederek, hastaların durumları hakkında doktorlardan bilgi aldı. Hastalara acil şifa dileğinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.