banner461

Açıkgöz'den Nevşehirli şehit aileleri ve gazilere bayram ziyareti

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla gazi ve şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

banner15
Açıkgöz'den Nevşehirli şehit aileleri ve gazilere bayram ziyareti
12 Mayıs 2021 Çarşamba 16:12

banner517
banner134

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı arifesinde şehit aileleri ve gazileri evlerinde  ziyaret ederek, istek ve dilekleri dinleyip bayramlarını tebrik etti,

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Şanlı bayrağımızın gölgesinde kahraman şehitlerimizin emaneti ailelerimizi ve fedakar gazilerimizi; Nevşehir Teşkilat Başkanımız Serhat Sonugelen ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyemiz Esma Tulumbacı Tombalak ile ziyaret ederek, bizler de birer evlatları olarak Ramazan Bayramlarını kutladık. Her daim emirlerindeyiz…

Vatan toprağımız için canlarını feda eden şehitlerimizi dua, minnet ve şükranla yâd ediyor; fedakar gazilerimize de hayırlı ömürler diliyoruz. Allah, sizlerden razı olsun." dedi.

Ziyaret programında AK Parti Nevşehir Teşkilat Başkanı Serhat Sonugelen ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Esma Tulumbacı Tombalak'da hazır bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.