banner461

Açıkgöz, lale sanayi esnafına 'Yeni Ekonomik Modeli' anlattı

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, yeni yılın ilk gününde Lale sanayi esnafını ziyaret etti.

banner15
Açıkgöz, lale sanayi esnafına 'Yeni Ekonomik Modeli' anlattı
01 Ocak 2022 Cumartesi 20:17

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, yeni yılın ilk gününde Lale sanayi esnafını ziyaret etti. Milletvekili Açıkgöz, ziyaret sırasında sanayi esnaflarına kolaylıklar diledi, vatandaşlarla sohbet edip, 'Yeni ekonomik modeli' anlattı.

Milletvekili Açıkgöz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; "Emeğin ve ustalığın buluştuğu yer Lale Sanayimizdeyiz… Ak Parti Nevşehir ailesi olarak “Türkiye Ekonomi Modeli”mizi 2022’nin ilk gününde de durmadan, yorulmadan emektar esnaflarımıza anlatıyoruz. Birlikte başaracağız… Yatırım, üretim, istihdam ve ihracat odaklı ‘Yeni Türkiye Modeli’ ile kazanan Türkiye olacak, Türkiye ekonomisi olacak." dedi.

Her zaman halkla içe içe olmaya ve onların taleplerini dinlemeye büyük özen gösterdiklerini belirten Açıkgöz, AK Parti'nin başarılı hizmet siyasetinin altında ortak akıl ve istişarenin yattığını ifade etti.

Göstermelik siyaset yapmadıklarını kaydeden Açıkgöz, "Biz 19 yıldır çözüm odaklı gönülden siyaset yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bugüne kadar nasıl esnafımızın ve vatandaşımızın yanında durduysak bundan sonra da aynı şekilde duracağız. Bu millete en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Milletvekili Açıkgöz'e sanayi esnafı ziyaretlerine AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik ve Gençlik Kolları İl Başkanı Haluk Köybaşı'da eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.