banner461

Açıkgöz; 'Milli Takımlar Kamp Merkezi Ve KYK Kız Yurdu Kozaklı'mıza hayırlı olsun'

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Kozaklı ilçemizde inşa edilen Milli Takımlar Kamp Merkezi ve KYK kız öğrenci yurdu hayırlı olsun" dedi...

banner15
Açıkgöz; 'Milli Takımlar Kamp Merkezi Ve KYK Kız Yurdu Kozaklı'mıza hayırlı olsun'
09 Aralık 2022 Cuma 19:41

banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında; "Kozaklı Belediyemizin hibesiyle İl müdürlüğümüz tarafından ihale edilen tesis 2023 yazında faaliyete geçecek. Milli Takımlarımız, sporcularımız ve Kozaklı'da okuyan kız öğrencilerimiz tesisten yararlanacak. Milli Takımlar Kamp Merkezi ve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Kozaklı İlçemize Hayırlı Olsun" dedi.

Milletvekili Açıkgöz açıklamasının devamında; "2 bloktan oluşan binamızın bir bloğu Milli Takımlar Kamp Merkezi olarak diğer bloğu da KYK kız öğrenci yurdu olarak hizmete açılacaktır. 

Bu özel ve fonksiyonel tesisimizin ilimize kazandırılmasında desteği için başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, AK Kadrolarımıza ve Kozaklı Belediye Başkanımız Akif Kabukçuoğlu’na yerel ve ulusal sporcularımız, geleceğimizin teminatı gençlerimiz adına şükranlarımı sunuyorum." ifadelerine yer verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.