banner461

Açıkgöz, NESİAD Çarşamba Sohbetlerinin Bu Haftaki Konuğu Oldu

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, NESİAD Çarşamba Sohbetlerinin Bu Haftaki Konuğu Oldu.

banner15
Açıkgöz, NESİAD Çarşamba Sohbetlerinin Bu Haftaki Konuğu Oldu
29 Temmuz 2021 Perşembe 23:20

banner517
banner134

Nevşehir SMMMO konferans salonu bu kez NESİAD Çarşamba sohbetlerinin söyleşisine ev sahipliği yaptı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Çarşamba sohbetlerinin bu haftaki konuğu oldu.

Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün konuk olarak katıldığı, kent ve ülke ekonomisinden pandeminin etkilerine kadar pek çok konunun değerlendirildiği söyleşiye, Nevşehir Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan, Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Musa Ertaş, NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş ve Yönetim Kurulu üyeleri tam kadro yer aldı.

Söyleşi sonunda NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, Milletvekili Mustafa Açıkgöz'e katılımları için teşekkür ederek, plaket takdim etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de yaptığı açıklamasında; "Nevşehir’imizin istihdamına katkı sağlayan, geleceğimizi teslim edeceğimiz genç NESİAD’ın çalışmalarını takdirle takip ediyor ve güveniyoruz; büyüyen, gelişen, üreten ve müreffeh #Nevşehir’imiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz…" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.