banner461

Açıkgöz; 'Nevşehir'den İlk Patates Kocasinan Belediyesine Gönderildi'

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehirli patates üreticilerine destek amacıyla Nevşehir'imizden ilk olarak Kocasinan Belediyesine patates gönderildiğini ifade etti.

banner15
Açıkgöz; 'Nevşehir'den İlk Patates Kocasinan Belediyesine Gönderildi'
12 Şubat 2021 Cuma 11:21

banner517
banner134

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir bölgemiz patates üreticilerinin yaşadığı sorunlar üzerine AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından bir kampanya başlattıklarını söyledi.

Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Üreticimizin ürünlerinin değerlendirilmesi ve Sosyal Belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere Kocasinan Belediyemize Nevşehir patateslerimiz yola çıktı. AK PARTİ milletimizin partisidir; her daim milletimizle birlik olmaya devam edeceğiz. Ve İnşallah bu patates sorununu artık kalıcı bir şekilde gündemden çıkarmak istiyoruz." diye konuştu.

Nevşehir patates üreticilerine destek olmak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında ilk tır bugün Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz ile Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner'in gözetiminde Kocasinan Belediye'sine uğurlandı.

Hem çiftçiye hem vatandaşa destek...

AK Parti TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında, "AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı projesi çerçevesinde, Her zorlukla omuz omuza vererek mücadele eden AK Belediyelerimiz çiftçi kardeşlerimizin de yanındadır. Nevşehir’deki patates üreticilerinin sıkıntılarını birlik içerisinde çözüyoruz. Bu kapsamda AK Partili belediyelerimiz, çiftçiden aldıkları ilk etapta 5 bin ton patatesi İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtacaklar" dedi.

İlk etapta 5 bin ton patates dağıtılacak...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "AK Parti Genel Merkez Yerel Başkanlığı olarak Sosyal Belediyecilik ve Gönül Belediyeciliği’ne projelerimizle örnek olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, Nevşehir ve Niğde’deki patates üreticilerimizden, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılması için AK Belediyelerimizle destek oluyoruz. Hayırlı olsun." dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.