banner461

Açıkgöz, Nevşehirli Vatandaşların Sorunlarını Tek Tek Dinledi

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz il binasında Nevşehirli vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

banner15
Açıkgöz, Nevşehirli Vatandaşların Sorunlarını Tek Tek Dinledi
29 Aralık 2020 Salı 13:50

banner143
banner134

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak için AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nda hemşerileriyle bir araya gelerek, talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşları tek tek dinleyen Milletvekili Açıkgöz, çözüm için de gerekli girişimlerde bulunarak ilgili birimlere sorunları iletti.

AK Parti İl Başkanlığı binasında hemşerileriyle bir araya gelerek, talep ve önerilerini dinleyen Milletvekili Açıkgöz; "AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda hemşerilerimizle olağan görüşmelerimize bütçe mesaisi ardından bugün de devam ettik.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn RecepTayyip Erdoğan’ın liderliğinde ki AK kadrolar olarak; milletimizle hemhal şekilde Gönül Seferberliği ile Nevşehir’imizi ve ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz." dedi.

Milletvekili Açıkgöz'ün kendileriyle çok yakından ilgilendiğini ifade eden Nevşehirli vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini ilettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.