banner461

Açıkgöz, "Ramazan Bayramı’mız Mübarek Olsun"

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

banner15
Açıkgöz, "Ramazan Bayramı’mız Mübarek Olsun"
01 Mayıs 2022 Pazar 14:30

banner517
banner134

Nevşehirlilerin ve tüm İslam Alemi'nin Ramazan Bayramı'nı kutlayan AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, mesajında şunları kaydetti;

Açıkgöz, "Ramazan Bayramı’mız Mübarek Olsun"

Ramazan Bayramı, yeni sevinçlerimizin müjdesi olacak inşallah.“Şüphesiz zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık vardır.” (İnşirâh, 94/5-6), ilahi müjdesi; ülkemiz, Müslüman kardeşlerimiz ve tüm insanlık için en kısa sürede tecelli etsin inşAllah. Dünyada zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’da, Kudüs’te, mahzun coğrafyalarda, Türk-İslam âleminde ve tüm dünyada sağlık, birlik, beraberlik, huzur, barış, güven ve istikrar ortamının hâkim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan maneviyatımızın yoğunlaştığı Ramazan ayında, bu yıl iftar ve sahur bereketini Nevşehir’imizde tüm hemşehrilerimize gönül seferberliği yaparak sofralarında, yörelerinde, iş yerlerinde AK teşkilatlarımızla ziyaretlerde bulunduk.Hep birlikte paylaşarak, milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının da gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’mızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde2023 hedefimizde milletimizle el ele gönül gönüle kutlu yolculuğumuz devam ediyor. Her türlü terör ve ekonomik saldırılarına rağmen güçlü Türkiye’yi yolundan döndürecek hiçbir fani güç yoktur. Allah’ın izniyle mazlumların, mağdurların umudu, İslam’ın sancaktarı Türkiye; dünyaya uzanan yardım eli olmaya ve ilelebet güçlü yaşamaya devam edecektir.

Doğasıyla, tarihiyle, yeraltı ve yerüstü zenginlikleriyle, balonlarıyla, ören yerleriyle, peribacalarıyla; sıcak, içten, samimi insanlarıyla, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan güzel atlar diyarı Kapadokya'mıza tüm eş ve dostlarımızı, yerli ve yabancı konuklarımızı bekliyoruz.

Mübarek Ramazan Bayramı’mızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.

Selam ve dua ile…

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divan Üyesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

Etiketler; #Açıkgöz

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.