banner461

Açıkgöz; “Ramazan, Nevşehir’de Yaşanır”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, teravih namazının ardından vatandaşlara lokma tatlısı ikram ettiler.

banner15
Açıkgöz; “Ramazan, Nevşehir’de Yaşanır”
25 Nisan 2022 Pazartesi 02:08

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Partililer ve Belediye Başkan Yardımcısı Furkan Feralan ile birlikte 15 Temmuz Mahallesinde bulunan H. Remzi Koparan ve Şifa camii’nde teravih namazının ardından vatandaşlara tatlı ikramında bulundu.

“Ramazan, Nevşehir’de Yaşanır”

Teravih namazlarından sonra vatandaşlara tatlı ikram eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "H. Remzi Koparan Camimizde teravih namazı sonrası hemşehrilerimizle Ramazan’ın bereketini ve lokma tatlımızı paylaştık." dedi.
 

Açıkgöz, Bu vesile ile tüm hemşerilerimizin sağlık ve huzur içinde bu mübarek ayı geçirmelerini dilerim. Böylesi etkinliklerle bizlerin halkımızla iç içe gönül gönüle olmamıza zemin hazırlayan güzel gelenek ve göreneklerimizi, bizi biz yapan değerlerimizi yaşayan ve yaşatan yol arkadaşlarımızı kutluyor, hayır etkinliğimize katılan vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum
 

Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşıyoruz. 

Cami cematine kendi elleriyle tatlı ikramında bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'da, dayanışmanın en güzel örneği olan ramazan ayında iftar öncesi ve teravih namazı sonrası vatandaşlarla buluştuklarını belirterek, bu tür etkinliklerinin süreceğini kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.