banner461

Açıkgöz, Sağlık Bakanı Demircan ile görüştü

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Eczacı Mustafa Açıkgöz'ün de katılımlarında Sağlıkçı Milletvekilleri Kahvaltıda Buluştu.

banner15
12 Ekim 2017 Perşembe 21:32

banner517
banner134
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz'ün de katılımlarında parlamentodaki doktor, eczacı ve diş hekimlerinden oluşan sağlıkçı kökenli milletvekilleriyle kahvaltılı toplantıda buluştu.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Eczacı Mustafa Açıkgöz, Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan'ın ev sahipliğinde sağlıkçı kökenli milletvekilleriyle Sağlık Bakanlığının Bilkent'teki yeni binasında "istişare" toplantısı düzenlediğini kaydetti.

Açıkgöz, Sağlıkçı Milletvekili arkadaşlarımızla Genel olarak sağlık sektörü ve sağlık turizmi konusunda görüşlerin masaya yatırıldığı toplantıda Sayın Bakanımızla karşılıklı görüş alış verişlerinde bulunduk. Toplantı oldukça verimli geçti. Ben bu vesile ile Sayın Bakanımıza bu güzel toplantı ve böylesine güzel bir organizasyon için teşekkür ediyorum dedi.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'da toplantı sonrasında yaptığı açıklamada,"Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki sağlıkçı milletvekillerimizle kahvaltıda bir araya geldik. Davetimize icabet ettikleri için mutlu olduk, görüş ve fikirlerinden istifade ettik. Herşey daha iyi sağlık için... "dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.