banner461

Açıkgöz, TBMM'de '5. Yılında Fotoğraflarla 15 Temmuz' sergisi ne katıldı

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, TBMM'de “5. Yılında Fotoğraflarla 15 Temmuz” Sergisi ve Film Gösterimi programına katıldı.

banner15
Açıkgöz, TBMM'de '5. Yılında Fotoğraflarla 15 Temmuz' sergisi ne katıldı
16 Temmuz 2021 Cuma 12:46

banner517
banner134

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un himayesinde Şeref Holü'nde gerçekleştirilen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

15 Temmuz anısına hazırlanan kısa film gösteriminin ardından 15 Temmuz gecesi ikinci kez "gazi" unvanı alan TBMM'de görev yapan muhabir, kameraman ve foto muhabirlerine hediye takdim edildi.

Daha sonra 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi gecesinde Meclis'ten çekilen fotoğrafların yer aldığı "5. Yılında Fotoğraflarla 15 Temmuz" sergisi gezildi.

Programa, TBMM Başkanlık Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Meclis Başkanvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç, Nimetullah Erdoğmuş, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Azerbaycan Milli Meclisi Dışişleri ve Parlamentolararası İlişkiler Komitesi Başkanı Samad Seyidov ve beraberindeki heyet ile diğer milletvekilleri katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz açıklamasında; "TBMM Başkanımız Sn Prof. Dr. Mustafa Şentop’un Başkanlığında, Gazi #TBMM  Şeref Holü’müzde düzenlenen “5. Yılında Fotoğraflarla 15 Temmuz” Sergisi ve Film Gösterimi programına katıldık. #TürkiyeGeçilmez 

Bayrak inmez! Ezan dinmez!
Tüm kahramanlarımıza minnetle…"


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.