banner461

AK Gençler' den İnsanlık Dersi...!

Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları tarafından, şehir merkezinde yaşayan Suriyeli sığınmacı ailelere yönelik ziyaret programı düzenlendi.

banner15
AK Gençler' den İnsanlık Dersi...!
22 Aralık 2014 Pazartesi 14:50

banner517
banner134
AK Gençler' Suriyelileri Yalnız Bırakmadı ...
 

Nevşehir Ak Parti Gençlik Kolları hafta sonu Nevşehir'de yaşayan 3 Suriyeli aileye misafir oldu . Her zaman onların yanında olduğunu ve her zaman nerede bir mazlum varsa onların yanında olacaklarını söyledi.

Nevşehirli Ak Gençler Ensar Olmaya Devam Ediyor

Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları tarafından, şehir merkezinde yaşayan Suriyeli sığınmacı ailelere yönelik ziyaret programı düzenlendi.

AK Parti Nevşehir Gençlik kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, Hiç kimsenin durup dururken, vatanını, toprağını, yakınlarını, makamını ve mevkisini bırakıp ta bir başka ülkeye gitmeyi arzu etmeyeceğini belirterek, "Suriyeli kardeşlerimize reva görülen eziyetler nedeniyle ülkelerini terk etmek zorunda bırakıldılar. Bunların bir kısmı da Nevşehirimizi şereflendirdi. Onlar bizim başımızın tacı. Kendilerini vatanlarında hissetmeleri için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.Türkiye yükselen bir değer ve güç olmaya devam ediyor. Bu yükselen değeri durdurmak için çeşitli ayak oyunları oynanıyor ama hiç kimsenin bu yükselen değere son vermeye gücü yetmeyecektir" ifadelerini kullandı...Yanar,. AK Gençler olarak bu zamana kadar dünyanın her neresinde bir zulüm, bir savaş varsa bu olayların son bulması için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.Unutulmasın ki Ak Gençlik her zaman mazlumun yanında..." şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akp gencligine - 6 yıl önce
dun pkk istanbulda sokaklarda idi hele bunu bir aciklayin kara genclik o coluk cocugu olduren hainler istanbul sokagina kadar geldiler siz nerdesiniz..?
Avatar
bekır - 6 yıl önce @akp gencligine
senın gıbı kurtlara ne olduda
Avatar
AK PARTİ GENÇLİĞİ @akp gencligine - 6 yıl önce
aslanım laf yapma icraatlara bak 80 yıldır konuşuyorsunuz ama sadece konuşuyorsunuz.
Avatar
XXX BB - 6 yıl önce
evet
Avatar
Turan - 6 yıl önce
i̇nsanlık gösterişle olmaz... bugüne kadar nevşehirli okadar gariban vardı kimse seslerini duymadı.. yapanlardan allah razı olsun ama amacınız gerçekten yardım olsun ve kendi halkınızıda unutmayın ve insanlık dersi başlığını hiç yakışmamış sadece ak gençlikmi insanlık yapıyor yani....
Avatar
nevşehirli - 6 yıl önce
zaten sizin soydaşınız geleceginiz suriyeliler peşmergeler hiç kendimilletinize bakmayın askari üçretlilerin hepsi ac ac ac zengin partisiniz nolacak
Avatar
parkeci - 6 yıl önce @akp gencligine
eleştirme kardeşim senide içeri atarlar sonra
Avatar
koç - 6 yıl önce @bekır
ükleyi siz yönetiyorsunuz kocum bu ülkede pkk sokakda kimlik kontrolu ediyor devlet nerde sen buna cevap ver