banner461

AK Gençliğin Başkanı Kim Olacak?

Yaklaşık 6 aydır Nevşehir gündeminde bulunan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığına kimin atanacağı sorusu halen cevabını bulmuş değil.

banner15
 AK Gençliğin Başkanı Kim Olacak?
14 Ağustos 2013 Çarşamba 13:26

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşık 6 aydır Nevşehir gündeminde bulunan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığına kimin atanacağı sorusu halen cevabını bulmuş değil.

4 Yıldır bu görevi ilimizde en fazla süreyle yapan Yasin Güneş’in Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’in danışmanı olması nedeniyle bu görevden ayrılacak olması Ak Parti gençlik kolları başkanlığına yeni arayışları da gündeme getirdi.

Edinilen bilgiye göre, yaklaşan yerel ve hemen bir yıl sonrasındaki genel seçimler öncesinde kendisine Ak Parti saflarında yer edinmek isteyenlerin mücadelesi nedeniyle Ak Parti gençlik kolları başkanlığında henüz atama gerçekleşmedi.

Ak Parti gençlik kolları başkanı olabilmek için mücadele eden 4-5 isim arasından kimin bu göreve atanacağı henüz belli olmazken, bu ay içerisinde söz konusu atamanın yapılacağı belirtiliyor. Bu arada yeni başkan ile birlikte Ak Parti gençlik kolları başkanlığında da yeni bir yapılanmanın söz konusu olacağı da alınan haberler arasında.   

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.