banner461

AK Parti Avanos İlçe Kadın Kolları'na atama!

AK Parti Avanos İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak Nejla Ekinci atanmıştır. Görevi bugüne kadar yürüten Elif Memiş Başkanımıza emekleri için teşekkür ederim.

banner15
AK Parti Avanos İlçe Kadın Kolları'na atama!
20 Kasım 2020 Cuma 18:37

banner143
banner134

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Nevşehir'in Avanos ilçesine kadın kolları başkanı ataması gerçekleştirildiğini açıkladı. 

Yapılan atama sonucu Avanos İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Nejla Ekinci atandı.  

Konuya ilişkin paylaşımda bulunan AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç'te ; "Avanos İlçe Kadın Kolları Başkanımız olarak Nejla Ekinci atanmıştır. Görevi bugüne kadar yürüten Elif Memiş Başkanımıza emekleri için teşekkür eder, görevlerinde başarılar diledi.

AK Parti Avanos İlçe Başkanı Fatma Parmaksız'da; "Avanos İlçe Kadın Kolları Başkanımız olarak Nejla Ekinci atanmıştır. Necla Kardeşim şimdiye kadar İlçe teşkilatımızda kendisine verilen tüm görevleri laikiyle yerine getirmiştir hiçbirzaman emeklerini esirgemeden gece gündüz demeden çalışmıştır ,bundan sonrada İlçe Kadın kolları Başkanlığını tüm öz veriyle yapacağından hiç şüphem yoktur. Rabbim Hayırlı uğurlu eylesin canım Arkadaşım." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.