banner461

AK Parti'de önce temayül sonra mülakat

Nevşehir İl Koordinatörü Ekrem Görçeker ile Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tarafından, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı için parti binasında mülakat yapıldı.

banner15
AK Parti'de önce temayül sonra mülakat
30 Aralık 2020 Çarşamba 17:08

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar’ın, yeniden aday olmayacağını açıklamasının ardından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı için önce temayül sonrasında da AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımıcısı ve Nevşehir İl Koordinatörü Ekrem Görçeker ile ile Düzce Milletvekili Ayşe Keşir  tarafından mülakat yapıldı.

Nevşehir İl Koordinatörü Ekrem Görçeker ile Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tarafından, AK Parti İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, eski ve yeni teşkilat üyeleriyle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Binasında bire bir görüşülerek  mülakat ve istişareler gerçekleştirildi.

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir yaptığı açıklamasında; "Nevşehir İl Koordinatörü Ekrem Görçeker başkanımız ile birlikte, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı için temayül yoklaması, mülakatlar ve istişareler gerçekleştiriyoruz. Allah utandırmasın, hayırlı olsun..." dedi.

Sandıklar Ankara’da açılacak...

Muhammed Feyzi Aygün, Ali Kemikkıran, Ergün Elmacı, Serhat Sonugelen’in aday olduğu temayülde kullanılan oylar açılmadan gelen koordinatör ve milletvekili tarafından Ankara’ya AK Parti Genel Merkezi’ne götürülerek orada açılacağı öğrenildi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kim Olacak?

Temayül yoklamaları ve mülakatların ardından isimler Parti genel merkezinde değerlendirilerek, Milletvekillerinin görüşleri alınacak. Ardından öne çıkan üç isim Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’la görüştükten sonra bir isim başkan olarak belirlenecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.