banner461

Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı, Aday Olmayacağını Açıkladı

AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt, önümüzdeki aylarda yapılacak kongrede yeniden başkan adayı olmayacağını açıkladı.

banner15
Ak Parti Derinkuyu İlçe Başkanı, Aday Olmayacağını Açıkladı
16 Ekim 2017 Pazartesi 10:25

banner517
banner134
AK Parti Derinkuyu İlçe Başkanı Halil Aksüt FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamada, kararı yaptığı istişare ve değerlendirmeler sonunda aldığını ve bu kararın partiden kopma anlamına asla gelmeyeceğini söyledi.

Partinin kuruluşundan bugüne her dönem ülke için önemli adımlar atıldığını, tüm AK Parti teşkilatlarının her zaman büyüyen Türkiye için elinden geleni yaptığını ve bugünün büyük Türkiye’sini inşa ettiğini söyleyen Halil Aksüt, "Bu kutlu yürüyüşümüzün mimarı olan beni bu göreve layık gören başta genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Başbakanımız Binali Yıldırım'a bana böylesine bir onuru yaşattıkları için şükran borçluyum.Milletimize hizmet yolunda bana bu fırsatı verdiklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kutlu davanın bayrağını en yükseklere taşımak için yine en önde olacağımı belirtir ve bu zamana kadar desteğini esirgemeyen Derinkuyu ilçe halkıma şükranlarımı sunarım. Ben yeni kongre sürecinde sağlık ve iş yoğunluğu sebebi ile önümüzdeki kongrede aday olmayacağımı kamuoyu ile paylaşmak isterim." dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.